До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьківської громадськості м. Запоріжжя

Шановні батьки!

Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину.

Строк прийому заяв батьків в закладах освіти складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів.

Впродовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради https://osvita.city/, вебсайті закладу загальної середньої освіти та через засоби масової інформації.

З повагою,

директор ЗСШ № 59 А.І.Чумаченко

Шановні батьки майбутніх першокласників 2020-2021н.р.!

Процес зарахування дітей до 1-го класу відбувається відповідно до Закону «Про освіту» та порядку зарахування (наказ МОН від 16 квітня 2018р. №367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 05 травня 2018р. за №564/32016). З Порядком зарахування Ви можете ознайомитися за посиланням

wym-1586269758133

(Територія обслуговування нашого закладу вказана на сайті в цьому розділі).

Перед початком прийому документів школа має отримати наказ від місцевих органів влади. Після його отримання ми розпочнемо прийом документів. Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020р. №530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення та отримання адміністративних та інших послуг. Тому строки прийому документів, визначені Порядком, можуть бути змінені.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог прийом документів буде здійснюватися після закінчення карантину. Якщо, відповідно до наказу, прийом документів почнеться раніше закінчення карантину, то буде організовано прийом сканкопій через електронну пошту. В цьому разі алгоритм дій буде приписано окремо.

Закріплення
переліку територій за навчальним закладом ЗСШ № 59

Сергія Синенка 1-14

Таганська 2,4,6,16,16а,16б

Академіка Весніна 1, 1а, 1б, 2-36

Петра Ребра1-13

Ризька 5

Трегубова 1,2

Курси розвитку "Паросток"

На базі ЗСШ №59 працюють самоокупні курси розвитку «Паросток». При школі діти 5-6 років життя отримують професійний рівень розвитку та адаптації. Відвідування занять є платним (відповідно до кошторису, складеним у ТВО) і у 2019-20н.р. складає 369 грн на місяць з однієї дитини.