До уваги вчителів! Просимо підтримати міський проект «Управлінська сотня кадрового резерву» за посиланням http://awards.org.ua/ru/category/all/obrazovanie1/page/5/#x

До уваги вчителів! Просимо підтримати міський проект «Управлінська сотня кадрового резерву» за посиланням

http://awards.org.ua/ru/category/all/obrazovanie1/page/5/#x

Начальникам територіальних відділів

освіти департаменту, завідувачам

районних методичних кабінетів,
керівникам закладів освіти

Про підтримку міського проекту

З метою популяризації соціальних проектів і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни, поширюють досвід ефективного вирішення соціально значущих проблем за допомогою інновацій та соціального підприємництва, привертають увагу широкого кола людей до вирішення соціально значущих проблем повідомляємо, що Міський проект «Управлінська сотня кадрового резерву м. Запоріжжя» подано для участі у Першому конкурсі соціальних проектів та інновацій «Social Project Awards» і зареєстровано в номінації «Освіта».

На виконання протокольного доручення директора департаменту Погребняк Ю.В. від 13.11.2017 просимо підтримати міський проект «Управлінська сотня кадрового резерву м. Запоріжжя» особисто та долучити зацікавлених освітян Запорізького регіону, проголосувавши на офіційному сайті Social Project Awards в онлайн-режимі включно до 01 грудня 2017 року за посиланням:

http://awards.org.ua/ru/category/all/obrazovanie1/page/5/#x

Завідувач НМЦ О.В. Гусак

Кiлькiсть переглядiв: 1