На хвилинку зупинись на новинку подивись

травень 2017
Елеанор Портер «Полліана»

Роман американської письменниці Е.Портер, уперше надрукований у 1913 році, відомий в усьому світі. За мотивами цього твору знято кілька телесеріалів і художніх фільмів. Секрет популярності роману криється у принадливості образу Полліанни – сонячної дівчинки, «дівчинки-радості». Це захоплива розповідь про дванадцятирічне чарівне створіння, з появою якого змінилося життя в провінційному містечку. Маленька дівчинка завдяки своїй доброті, безпосередності, життєрадісності та енергійності зуміла розтопити серця людей, приречених на сіре, безпросвітне існування.Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

Саша Чорний «Щоденник фокса Міккі»

«Щоденник фокса Міккі» - одна з кращих дитячих книг чудового російського поета, прозаїка і журналіста Саші Чорного (1880-1932). Перед юним читачем відкривається світ дітей та дорослих, побачений очима песика-фокстер’єра – непосидючого, лукавого, наділеного почуттям гумору і, на додачу, що вміє читати, писати і навіть… складати вірші. І який же цей світ, виявляється, дивний незвичний! «Щоденник фокса Міккі», написаний у 1927 році в еміграції: Саші Чорному після революції довелося покинути більшовицьку Росію і оселитися на півдні Франції.