День гарбуза 2019

10 жовтня ми відсвяткували «День гарбуза».

У народі кажуть: “Осінь прийшла, урожай принесла”, тому вже традиційно, в нашій школі відзначається Свято Гарбуза.
Всі ретельно готувалися зустрічати свято. Діти прикрашали школу, а батьки добирали рецепти найсмачніших страв із гарбуза.
З самого ранку учнів, вчителів та батьків школа зустрічала музикою та веселою виставою на честь відкриття святкового дня.
Хто б міг подумати скільки всього можна придумати лише з гарбуза?! Батьки приготували різноманітні кулінарні шедеври.
Креативність вчителів, батьків та учнів була на найвищому рівні. Класи та фойє прикрашали чудовими композиціями з осінніх квітів, листя, виробами з фруктів та овочів.
А вироби з гарбуза були неперевершені!
Кожен клас зробив презентацію до своєї «гарбузової» композиції у вигляді віршів та привітань і солодощів!
Родзинкою свята стала дискотека на перервах , у “гарбузовому” стилі, яку організували президент школи та члени парламенту.

Автор:Підлужна Єва,
учениця 10-А класу