Стратегія організації освітнього процесу
в ЗСШ59 під час навчання
з використанням дистанційних т
ехнологій

Шановні батьки! Дбаючи про безпеку ваших дітей в інтернет-просторі та прагнучи зробити процес дистанційного навчання більш якісним та комфортним, ми організовуємо дистанційне навчання на платформі GSuite for Education. Дана платформа є цілком безкоштовною для навчальних закладів та учнів, але є більш захищеною від зовнішніх впливів. Щоб перейти на нову платформу вашим дітям необхідно буде увійти в нову пошту та приєднатися до Google класів за запрошенням, яке надійде на цю пошту. Адресу пошти надає вчитель інформатики.

Сподіваємось на ваше розуміння та співпрацю.

З повагою адміністрація закладу.

Рекомендації батькам

Батьки – повноцінні учасники освітнього процесу, і учні потребують їхньої підтримки під час навчання. Результати міжнародного дослідження PISA показують, що ті діти, яких підтримують батьки, мають кращі результати навчання.

Також в умовах карантину важливо технічно допомогти дітям отримувати знання.

1.Дистанційне навчання не передбачає обов’язкове проведення всіх уроків в режимі онлайн.

2. Форма проведення уроків залежить від складності предмета і визначається вчителем.

3. Залежно від типу урок може проводитися у формі:

- відеозустрічі у сервісі Meet;

- самостійної роботи;

- тестування;

- письмових пояснень з додаванням презентацій, відеороликів;

- відеоуроків МОН з наданням додаткових пояснень.

4. Завдання батьків сприяти налагодженню взаємозв’язку між дітьми та педагогами.

5. Батьки відповідальні за систематичну роботу учнів під час дистанційного навчання.

6. Шановні батьки, підтримуйте учнів, надавайте їм поради, якщо маєте можливість поясніть дітям, як виконати вправу, але ні в якому разі не виконуйте завдання замість них. Пам’ятайте про академічну доброчесність!

7. Відповідно до п.4 Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу учні (вихованці) 3–8 класів, які за результатами річного оцінювання здобули початковий рівень результатів навчання (1, 2, 3 бали) у вивченні одного з предметів (українська мова, математика, алгебра, геометрія) згідно з рішенням педагогічної ради відповідного закладу можуть бути залишені для повторного здобуття загальної середньої освіти у тому самому класі цього закладу загальної середньої освіти (не більше одного разу упродовж здобуття учнем (вихованцем) початкової чи базової середньої освіти).