Повернутися до звичайного режиму

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Команда учениць 11-го класу "Едність" ЗСШ №59 прийняла участь та посіла
2-ге місце у турнірі з настільної гри "100 років боротьби Українська революція 1917-1921р.р", що пройшов в обласному центрі патріотичного виховання молоді, присвяченний Дню Соборності України.
Вітаємо призерів!

Галерея "Турнір"

14 листопада 2017 року вчителі німецької мови та учні 6-7 класів нашої школи взяли участь в урочистому відкритті німецького дитячого цифрового університету «Kinderuni» на базі Гете-інституту у рамках проекту «2017-2018 - українсько-німецький рік мов».
Учні і вчителі мали змогу поринути у цікавий світ експериментів від Крістофа Біманна та взяти участь у воркшопах.
Організаторам вдалося зацікавити дітей вікториною, під час якої вони ознайомилися з виставкою «Слідами німецьких вчених» та дізнались багато цікавого та нового для себе. Всі учні отримали подарунки від Гете-інституту.
Учителі також стали учасниками тренінгу «Kinderuni: що це?» для вчителів.
Що таке німецький цифровий дитячий університет і як в ньому навчатися, можна дізнатися, завітавши на сайт goethe.de/ukraine/kinderuni

Галерея "Kinderuni"

День української писемності

9 листопада у День української писемності учні нашої школи взяли участь в акції «Ми пишаємося рідною мовою» та розповіли поезії про мову.
Пропонуємо вашій увазі кращі виступи.

Кращі вірші про мову ч.1
Кращі вірші про мову ч.2

Конкурс української народної пісні

19, 20 жовтня 2017 року в нашій школі проводився конкурс Української народної пісні.
Мета заходу:розширити та поглибити знання учнів про українські народні пісні, розвивати естетичний смак, виховувати любов і пошану до української пісні , рідної землі, батьків.
У конкурсі брали участь 1-11 класи.
Учні, класні керівники та батьки допомагали у підготовці та проведенні свята, проявили творчий підхід , зацікавленість не тільки до навчання, а й до позакласних заходів!
Такі творчі досягнення можливі лише завдяки напруженій праці учнів, професіоналізму вчителів, підтримці та заохоченню батьків

Галерея "Конкурс української народної пісні"

Козацькі розваги

ЗДВР Негрєєва Н.В. та педагог-організатор Сургай Н.Л. завжди намагаються в нашому шкільному житті влаштувати цікаві заходи . От і в цьому році, разом з вчителями фізичної культури Троян С.Т., Шапошнік В.А. , Чигир О.І.з 9 по 13 жовтня влаштували в школі не просто захід, а справжнє свято - Козацькі розваги до Дня захисника Вітчизни.

Участь приймали всі класи школи разом з класними керівниками.
Програма була насиченою – змагання, вікторини, цікаві факти з історії українського козацтва.
Нагороджували переможців ексклюзивними грамотами, які створила Дергачова Катерина, учениця 10-Б класу, представник Міністерства культури шкільного самоврядування.

Прес-центр ШСУ
Головний редактор Вишнева Уляна

Галерея "Козацькі розваги"

Концерт-поздоровлення з нагоди Дня вчителя.

Галерея "День вчителя"

Рік німецької мови у Запорізькій спеціалізованій школі №59

У вересні 2017 року школа радо приймала гостей з Німеччини. Вернев Ламерс протягом 25 років брав участь в гуманітарних місіях і є членом спілки «Оберхаузен-Запоріжжя». Цього року він відвідав наше місто з метою знайомства свого сина Петера з Україною та Запоріжжям.
Наші гості з міста-побратима Оберхаузен стали учасниками круглого столу для учнів 10-х, 11 класів, де обговорювали субкультури Німеччини та розповідали про дозвілля молоді. В учнів та наших гостей залишилися незабутні враження про зустріч

Галерея "Рік німецької мови"

1) З 15 по 22 вересня в нашій школі проходив тиждень здоров'я, завершенням якого став День здоров’я - захід, присвячений спорту й залученню учнів до активного способу життя. Готували це свято вчителі фізкультури, а допомагали їм учні 11 класу. Кожен клас у цей день став справжньою спортивною командою, зі своєю назвою та девізом. Протягом навчального дня усі команди випробовували себе на різноманітних "станціях", кожна з яких була присвячена певному виду спорту

Галерея "День здоров'я"

А в спорті ми найкращі!

Фильм

2) Учні молодших класів взяли участь у виставці "Олімпійський рух в Лісовій школі". Виставка була відображенням Олімпійського руху в Україні. Поробки були шедевральні.

Галерея "День здоров'я_1"

/Files/images/dosyagnennya/Page_0.jpg/Files/images/dosyagnennya/Page_1_1.jpg

День цивільної оборони

28 квітня в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності був проведений День цивільної оборони. Учні нашої школи вчилися здійснювати екстрену евакуацію з будівлі школи.

Галерея "День ЦО"

Крок до зірок

5 травня у актовій залі школи відбулась урочиста церемонія нагородження кращих учнів нашої школи – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та багатьох інших конкурсів.
Ми щиро вітаємо найталановитіших, найрозумніших, найспритніших учнів нашої школи і бажаємо їм подальших успіхів.

/Files/images/IMG_3708.jpg

/Files/images/IMG_3734.jpg